Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Колегія гуманітарного відділу

23 квітня відбулось засідання колегії гуманітарного відділу Вишнівської сільської ради. На порядок денний були винесені наступні питання:

• про стан роботи з охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки у закладах освіти доповідав головний спеціаліст гуманітарного відділу Антон Марцинішин;
  • про стан роботи щодо запобігання правопорушень серед учнівської молоді та про підготовку організації літнього оздоровлення, та відпочинку  підготувала Наталія Ряпич, фахівець із соціальної роботи гуманітарного відділу;
  • про порядок зарахування дітей до інклюзивних та спеціальних груп закладів дошкільної освіти ознайомила  Оксана Драган, практичний психолог Вишнівського НВК.

Також на засіданні обговорювались й інші важливі питання стану освіти у Вишнівській ОТГ.