A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Випускні екзамени в 4 і 9 класах будуть відмінені разом з екзаменаційним балом - Любомира Мандзій

Дата: 27.03.2020 08:32
Кількість переглядів: 103

Очільниця МОН Любомира Мандзій розповіла про закінчення навчального року, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.

Випускні екзамени в 4 і 9 класах будуть відмінені разом з екзаменаційним балом, а навчальний рік закінчиться 1 липня, окрім для випускників 11-х класів. Їх навчальний рік закінчиться тоді, коли вони отримають документ про освіту. Про це повідомила т.в.о. Міністерства освіти та науки Любомира Мандзій.

Ми розуміємо, що закінчення  навчального року буде залежати від закінчення ЗНО. Але ЗНО-2020 буде проведено. Державна підсумкова атестація для учнів 4-9 класів буде скасована, –  зазначила Любомира Мандзій.

Орієнтовно основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання  розпочнеться після 20 червня. Можливість проведення пробного ЗНО допускають у травні або червні.

Також вона додала, що у випадку, якщо вчителі повернуться в заклади освіти до червня, то буде можливим опрацювання матеріалів, які були охоплені лише дистанційною роботою з учнями.

Не важливо коли, але ми зможемо здійснити ЗНО.  Якщо ми розпочнемо його в середині серпня, то закінчимо в середині вересня. Тоді вступна компанія закінчиться до середини жовтня.

Що стосується олімпіад, то в разі продовження карантину, 4-го етапу учнівських олімпіад проведено не буде.

Для студентів вишів невипускних років навчальний рік має завершитись так, які планувався.

  1. екзаменаційно-залікові сесії університети можуть провести дистанційно в тому графіку, який затверджено закладом. У випадку, якщо обов’язкову аудиторну роботу студенти не можуть виконати дистанційно, виш має перенести її на наступний навчальний рік
  2.  для студентів випускних років захисти дипломних робіт та державні іспити проводитимуться дистанційно, крім єдиного державного кваліфікаційного іспиту та атестації осіб, що здобувають ступені доктора філософії, доктора мистецтва, доктора наук

Також Любомира Мандзій наголосила, що всі педпрацівники під час карантину мають  отримувати гарантовану середню заробітну плату. МОН вже скерували три листи на керівників закладів освіти, в яких чітко роз’яснені всі питання оплати праці педпрацівників на цей період.

Інформація із сайту vseosvita.ua


« повернутися

Вхід для адміністратора