A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

«УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2019»

Дата: 18.04.2019 09:25
Кількість переглядів: 104

 Вчитель… Чи можливо переоцінити його працю? Впевнені, що ні… Адже, навчаючи учнів, він віддає частинку себе самого. «Вчитель – професія від Бога, всі інші професії – від учителя…»- кажуть в народі. І це справді так. 16 квітня 2019 року  на святі вшанування переможців та учасників конкурсу «Учитель року – 2019» ми мали можливість в цьому переконатися.

          Любомльський районний будинок культури радо відчинив двері для всіх тих, хто не лише сіє добре і вічне у серця дітей, а й гідно презентує свої креативні педагогічні здібності на районному та обласному рівнях. Цьогоріч 7 педагогів закладів освіти Вишнівської сільської ради стали справжньою гордістю для нас усіх. Вони ще раз довели, що вчитель – це покликання душі, котре пробуджує у людині натхнення та ентузіазм на нові творчі починання.

          Грамотами Вишнівської сільської ради та грошовими преміями були нагороджені: в номінації «Географія» - Зінчук Наталія Адамівна (Радехівська ЗОШ, І місце), Орищук Анатолій Михайлович (Машівський НВК, ІІІ місце). В номінації «Захист Вітчизни» - Романюк Олександр Миколайович (Машівський НВК, І місце), Кущук Андрій Анатолійович (Вишнівський НВК, ІІ місце). В номінації «Основи здоров’я» - Романюк Олександр Дмитрович (Штунська ЗОШ, ІІ місце), Влащук Валентина Миколаївна (Машівський НВК, ІІІ місце), Пархомук Катерина Василівна (Римачівський НВК, учасник). Щиро дякуємо всім педагогам за творчий ентузіазм, бажання розвиватись, ділитись досвідом та значний внесок у розвиток освіти Вишнівської сільської ради.


« повернутися

Вхід для адміністратора