A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МІЖШКІЛЬНОГО ІНТЕГРОВАНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОГО ЦИКЛУ

Дата: 06.02.2019 10:04
Кількість переглядів: 75

    29 січня 2019 року у Вишнівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів –дошкільний навчальний заклад» відбулося засідання Міжшкільного інтегрованого методичного об’єднання вчителів фізкультурно-оздоровчого циклу. На засідання були запрошені сільський голова Віктор Сущик та заступник сільського голови – начальник гуманітарного відділу Василь Стрільчук.      

                     Протягом зустрічі педагогами та керівниками були обговорені питання  щодо організації спортивно-масової роботи в школах, зокрема, та в ОТГ, загалом, впровадження концепції національно-патріотичного виховання, забезпечення шкіл матеріально-технічною базою для проведення різного роду змагань та підвищення рівня національно-патріотичного виховання школярів.     

             Було сплановано роботу педагогів щодо організації та проведення спортивних заходів  у школах Вишнівської ОТГ, а також внесені пропозиції щодо закупівлі матеріально-технічного забезпечення та  участі школярів у змаганнях, військово-польових зборах з метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя.


« повернутися

Вхід для адміністратора