A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ГЕНДЕРНОМУ ТА ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 10.03.2020 10:42
Кількість переглядів: 76

В Україні право дітей на захист від усіх форм насильства гарантується статтями 28, 52 Конституції України, відповідно до яких ніхто не може бути підданий катуванню, жорстокому, нелюдському або такому, що принижує його гідність, поводженню чи покаранню. У 2018 році прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії булінгу», який вперше визначив юридично поняття булінгу в українському законодавстві та передбачає відповідальність не тільки за вчинення, але й за приховування випадків булінгу.

2 березня 2020 року для неповнолітніх, які перебувають на обліку Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області було проведено захід, спрямований на запобігання та протидію булінгу, гендерному та домашньому насильству.

Тетяною Сидняк - головним спеціалістом Любомльського бюро правової допомоги Володимир-Волинського МЦ з надання БВПД було проведено бесіду щодо причин та наслідків вчинення насильства та булінгу, їх видів, відповідальності за вчинення таких правопорушень. Крім того, було роз’яснено поняття «ґендерної рівності», яка передбачає рівні можливості, права та обов’язки жінок та чоловіків в усіх сферах життя (доступ до освіти, охорони здоров’я, управління і влади, рівні можливості реалізації своїх особистісних та професійних потреб та інтересів).

Олександром Морозом – начальником Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області майором внутрішньої служби було наголошено на недопущенні вчинення правопорушень.

На завершення зустрічі дітям було продемонстровано спецрепортаж щодо протидії домашньому насильству.


« повернутися

Вхід для адміністратора