A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

ЗАСІДАННЯ МІЖШКІЛЬНОГО ІНТЕГРОВАНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЗАУРОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 04.03.2020 11:17
Кількість переглядів: 73

Школа – це надзвичайно унікальна система, особливий світ, де рух не припиняється ні на хвилину, адже його часточками є діти та педагоги. А для того, щоб цей рух був плідним для кожного його учасника, необхідна злагоджена робота щодо організації навчально-виховного процесу.

Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, в  якому особливу роль відіграє діяльність педагога-організатора, оскільки, він є тим педагогом, який забезпечує організаційно-масову та культурно-освітню роботу в школі, активне дозвілля дітей, діяльність дитячих організацій.

З метою забезпечення якості інновацій шляхом спільного пошуку, впровадження кращих традиційних і нових взірців педагогічної діяльності, взаємного перспективного спілкування, обміну досвідом у Штунській загальноосвітній школі I-III ступенів було проведено засідання міжшкільного інтегрованого методичного об'єднання вчителів позаурочної діяльності Вишнівської ОТГ під назвою «Виховання національної свідомості учнів через систему виховної роботи педагога-організатора”.

Інструктивно-методичний супровід засідання здійснювала Оксана Драган, керівник міжшкільного інтегрованого методичного об’єднання. Питання, які були розглянуті на засіданні, охоплювали актуальні теми реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, особливості організації виховної роботи в школі та організації учнівського самоврядування.

Педагог-організатор Штунської ЗОШ І-ІІІ ступенів Зоя Столярук презентувала заходи, які найбільше сприяють вихованню патріотизму та національної свідомості учнів.« повернутися

Вхід для адміністратора