A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ

Дата: 28.02.2020 11:30
Кількість переглядів: 86

Сьогодні, 28 лютого, в адмінприміщенні Вишнівської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради.

Для участі в конкурсі було подано документи від чотирьох кандидатів (усі документи кандидатів розміщені на офіційному веб-сайті громади). Один з конкурсантів зняв свою кандидатуру ще до початку конкурсу. Після засідання конкурсної комісії та вивчення поданих документів до конкурсу було допущено два кандидата: Миколу Солодуху та Ларису Марчук.

Конкурсанти підготували та представили конкурсній комісії власні презентації програм розвитку на 1 і 5 років комунального закладу «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради, після чого пройшли співбесіду та відповіли на запитання комісії. Кожен конкурсант продемонстрував високий фаховий рівень знань, професіоналізм та своє інноваційне бачення розвитку культури в громаді. Обидва кандидати були гідні перемоги.

За результатами конкурсу, в нелегкій боротьбі, перемогла Лариса Марчук. Ми вітаємо Ларису Степанівну та бажаємо натхнення, терпіння та подальших творчих успіхів.« повернутися

Вхід для адміністратора