A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Засідання Міжшкільного інтегрованого методичного об'єднання вчителів природничого циклу

Дата: 09.02.2019 11:52
Кількість переглядів: 94

7 лютого 2019 року у Вишнівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" відбулося засідання Міжшкільного інтегрованого методичного об'єднання вчителів природничого циклу.

Інтерактивний урок біології у 7 класі на тему "Опорно-рухова система тварин" провела вчитель біології Гіль Наталія Ростиславівна. Були використані дієві методи проведення уроку та способи раціональної роботи з школярами.

Свідомому засвоєнню нового матеріалу слугувало методично правильно організовано повторення раніше вивченого матеріалу та актуалізація опорних знань, умінь та навичок учнів. Було продемонстровано використання наочності та технічних засобів навчання. Їх застосуування дозволило не тільки доступно викласти новий матеріал і закріпити його, але й допомогло учням глибше проникнути в суть вивченого. Після закінчення уроку головою МІМО Дзей Тетяною Олександрівною було детально проаналізовано та обговорено сучасні методи проведення не лише цікавого, а й дієвого уроку.


« повернутися

Вхід для адміністратора