A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ГРОМАДИ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 24.02.2020 12:09
Кількість переглядів: 75

З метою вшанування подвигу учасників Революції гідності, увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні та виховання в учнів почуття патріотизму, гордості за свою державу у Штунській загальноосвітній школі I-III ступенів було проведено: виховну годину «Пам’яті Героїв Небесної Сотні», тематичний урок з історії України «Великі історії: Революція гідності», акцію «Подаруй ангела героям Небесної Сотні». В шкільній бібліотеці було організовано виставку «На варті наших душ Небесна Сотня». Також учні вишикувались на символічну загальношкільну лінійку-реквієм «Небесна Сотня: герої, які змінили хід історії», яка була присвячена гідним синам, донькам України та глибоко зворушила всіх присутніх. На великому екрані змінювали одна одну світлини загиблих людей – зовсім юних і досить зрілих, кадри з подій Майдану, лунала неймовірно тужлива українська пісня «Пливе кача», а діти у своїх виступах намагалися передати слова великої гордості за тих, хто зумів змінити хід історії.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у Радехівській загальноосвітній школі I-III ступенів спільно з сільським будинком культури було проведено годину пам'яті "Молитва лине в небеса...". Завдяки заходу діти не лише зрозуміли, хто такі патріоти, але й мали можливість переглянути все те, з чого розпочиналися події, які сколихнули весь світ.

Віддали шану героям і у Римачівському навчально-виховному комплексі, де школярі підготували Вечір пам’яті полеглим за незалежність нашої держави.« повернутися

Вхід для адміністратора