A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

СОЦІАЛЬНО - ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ОСОБАМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 24.04.2020 12:10
Кількість переглядів: 94

Введений в Україні режим надзвичайної ситуації 25 березня 2020 року, поточна криза та її наслідки, пов’язані із епідемією COVID-19, зумовлюють збільшення випадків вчинення домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми.

Розпорядженням Вишнівського сільського голови від 16.05.2018 р. №80а створена робоча група, яка здійснює заходи у сфері попередження насилля в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми. До складу групи увійшли виконуючі обов’язків старост, депутати, працівники соціальної сфери, освіти, медицини, поліції. Затверджено план комплексних заходів щодо підтримки сім’ї, запобігання  домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків, попередження торгівлі людьми.

 Якщо Ви опинились у складних життєвих обставинах в зв’язку з карантином, насильством чи його реальною загрозою, якщо стали жертвою торгівлі людьми, прагнете повернутися до нормальних умов життєдіяльності та потребуєте підтримки:

зверніться до робочої групи, яка надає соціально-психологічну допомогу постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб;

або зателефонуйте за номером: +38 (03377) 32-3-42 (Вишнівська сільська рада);

або зверніться до Національної поліції України за номером телефону: 102;

         або Національна "гаряча лінія" з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного).


« повернутися

Вхід для адміністратора