A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Фестиваль «Веселі старти» під гаслом «Здорові діти – здорова нація» серед учнів 3-4 класів закладів освіти Вишнівської ОТГ

Дата: 09.02.2019 14:15
Кількість переглядів: 85

8 лютого 2019 року на базі Радехівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся територіальний фестиваль «Веселі старти» під гаслом «Здорові діти – здорова нація» серед учнів 3-4 класів закладів освіти Вишнівської ОТГ.

Мета заходу – створення сприятливих умов для зміцнення здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права особи на оздоровчу рухову активність та формування ціннісного ставлення юнацтва та молоді до власного здоров'я.

У змаганнях взяли участь 6 команд. Всього у спортивно-масовому заході було залучено 60 дітей. Свою вправність та швидкість школярі демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Перемогу здобула команда  Радехівської ЗОШ І-ІІ ст.ІІ місце зайняла команда  Римачівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ" та  ІІІ місце – Штунська ЗОШ І-ІІІ ст.  В ІІ (районному) етапі фестивалю, який відбудеться  в м. Любомль12.02.2019 року, візьмуть участь команд Радехівської ЗОШ І-ІІ ст. та Римачівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ".

Переможців та призерів територіального фестивалю нагороджено дипломами відповідних ступенів, а також цінними призами від організаторів змагань.


« повернутися

Вхід для адміністратора