A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Освітній процес під час карантину у ЗЗСО Вишнівської ОТГ

Дата: 23.03.2020 14:20
Кількість переглядів: 109

На виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11 березня 2020 року № 211, наказу МОН України «Про організаційні заходи  для запобігання поширенню коронавірусу  COVID-19» № 406 від 16 березня 2020 року,  розпорядження першого заступника сільського голови «Про запобігання поширенню на території Вишнівської ОТГ коронавірусу COVID-19» №45/01-03 від 12.03.2020 року  та у зв’язку зі встановленням на всій території України карантину  з 12.03.2020 рік по 03.04.2020 рік, у закладах освіти Вишнівської сільської ради було організовано освітній процес  із використанням технологій дистанційного навчання та запровадження гнучкого (дистанційного) режиму роботи для працівників закладів освіти. 

Для організації неперервного освітнього процесу кожен із педагогів розробив індивідуальний план навчання під час карантину. Діти мають можливість здобувати знання на освітніх платформах «На урок», «Всеосвіта», «Prometheus», «Be Smart». Окрім того, для школярів відкрито функціонує віртуальна школа «Ранок», а видавництво «Розумники» («Smart Kids») надало безкоштовний доступ до 16 000 інтерактивних завдань за шкільною програмою. По телевізійних каналах «Рада» та «Київ» з понеділка по п`ятницю транслюються відеоуроки. Детальніше про розклад уроків та контент можна дізнатися за посиланням https://nus.org.ua/articles/dystantsijne-navchannya-po-televizori-kanal-rada-ta-mon-translyuvatymut-videouroky/

До речі, чимало освітніх сайтів, перелік яких педагоги надіслали на електронні адреси школярів, на період карантину запровадили безкоштовні режими для зручного опрацювання онлайн. На сайтах окремих шкіл розміщені посилання для доступу до навчальних матеріалів для різних вікових категорій здобувачів освіти. Чимало педагогів налагодили форму листування зі школярами, використовуючи застосунки для смартфонів  «Viber», «What`s up», «Messenger» та інші.  На електронні адреси педагоги надсилають дітям відео-уроки, вебінари, презентації, матеріали для самостійного опрацювання. Молодші школярі  опрацьовують матеріали з допомогою батьків, яких консультують педагоги.

Організація освітнього процесу шляхом впровадження дистанційних технологій – не є для всіх нас чимось традиційним та добре відомим. Однак, карантин – це не привід не вчитися. «Цей карантин, як і будь-яка криза, – хороший привід почати робити те, що давно потрібно було зробити» - стверджує радниця міністра освіти Іванна Коберник.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора