A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Талант і творчість учнів Олеської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 15.03.2019 14:50
Кількість переглядів: 98

Талант і творчість… Неповторна сила,
Що світ веде в прекрасну далину.
О, Божий дар! Ім’я тобі – дитина!
Тобі даруєм шану і хвалу.

Таким словами розпочався звітний концерт художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів» в Олеській ЗОШ І-ІІІ ступенів. З гордістю і трепетом наші талановиті ведучі Панасюк В., учень 11 класу, та Дзей М., учениця 10 класу, вели святкову програму, кожного разу при оголошенні чергового номера презентуючи юний талант.
Свято видалось цікавим і різномаїтим, бо до його проведення долучилися як учні, так і педагоги. До вподоби присутнім стала пісня «Діти-квіти» у виконанні дівчаток 4 класу та «Рідна Україна» у виконанні Стрелюк І. та Халан І.. Молодша вокальна група дівчат вітала гостей піснею «Сонячний віночок», середня вокальна група виконала пісню «Діти України», а старша вокальна група дівчат 10 класу піснею «Грай, музико» запалила життєдайною енергією серця присутніх на увесь день. Завітала на свято і учениця 3 класу Глинянської ЗОШ І ст. Терета Каріна з пісею «Бабусина вишиванка». 
Неабиякі артистичні здібності розкрили учні 6 класу при постановці інсценізації «Серце матері». Ніхто з присутніх у залі не залишився байдужим до горя матері-пташини, роль якої виконала Стрелюк М.. Радість, страх, сум, тривогу зуміли передати Гушинець І. та Чуб Д., перевтілюючись у хлопчика та дівчинку. В образі духів наганяли страх на дітей Пилипчук Б., Вавриш А. та Киричук М..
Уміло й невимушено перевтілилися в образи трьох померлих душ дівчата 10 класу Любежаніна І., Любежаніна С., Дзей М. при інсценізації уривка із містерії Т. Шевченка «Великий льох» «Три душі» та відзначилася виразністю читання слів автора Томчук І..
Святкова програма завершилась хореографічною композицією у виконанні дівчат 10 класу «Я, ти, він, вона…».
Після концерту всі присутні мали змогу переглянути виставки творчих учнівських робіт. Учні 1 класу представили проекти «Щирі серця» та «Первоцвіти», персональну виставку робіт «Дитячий дивограй: вітальні листівки» Шум І., колаж «Осінній вернісаж» та об’ємні аплікації, панно «Квіти у вазі» Дмитрук Х., «Букет мамі» Коняєвої А., «Квіти» Котік О..
Відрізняються естетичним оформленням, оригінальністю задуму роботи учнів 4 класу, виготовлені із різноманітних матеріалів»: паперу, фетру, кави, цукерок та ін.. Заслуговує на увагу персональна виставка малюнків Киричук Т. на тему «Птахи». Цій темі підпорядкована і колективна виставка аплікацій. Вишивки бісером представили на огляд мами учнів 4 класу Штумбурська І. М. та Лебідь Н. О..
Дивовижна оранжерея квітів різних кольорів, зібрана учнями 2 класу у вазони, зачарувала присутніх своєю надзвичайною красою і, водночас, майстерністю.
Учні 3 класу презентували проект з виконаних протягом навчального року робіт»: з пластилину, бумаги, фетру, дерева, аплікації та ін..
Заслуговують на увагу творчі роботи учнів 5 класу, виконані на уроках обслуговуючої праці: «Панно: «Соняшник»», вишивки, м’язі іграшки, гольниці, шкатулки із підручних, нешкідливих матеріалів.
Концертна програма супроводжувалась презентацією цікавого, змістовного, насиченого життя наших вихованців під час позакласних заходів, екскурсій, конкурсів, олімпіад, туристичних походів, спортивних змагань, турнірів, засідань.
Дивлячись на щасливі дитячі обличчя, ще раз переконуєшся в тому, що наші діти – талановиті, а праця учителя – почесна і потрібна, бо саме на перехресті учительської майстерності і дитячої довірливості й бажання народжується талант.


« повернутися

Вхід для адміністратора