A A A K K K
людям з порушенням зору
Гуманітарний відділ Вишнівської сільської ради
«Ми відкриті для людей, для співпраці, для спілкування»

Територіальний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка, присвячений 205-й річниці з дня народження поета

Дата: 28.02.2019 16:15
Кількість переглядів: 97

 

З нагоди 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, з метою виховання любові до творчості, опанування багатством української мови та літератури, популяризації творчої спадщини великого Кобзаря, виявлення, підтримки обдарованих дітей, патріотичного виховання учнівської молоді, пожвавлення роботи літературних студій, гуртків у Вишнівській ОТГ був проведений територіальний конкурс юних читців поезії Т.Г.Шевченка. Основними завданнями конкурсу було формування громадянської свідомості молоді засобами мистецтва, виявлення найбільш талановитих виконавців у літературному жанрі, сприяння подальшому творчому розвитку учнів, та підвищення виконавської майстерності читців.

          В конкурсі мали змогу взяти участь учні та вихованці гуртків у межах одного навчального закладу об’єднаної територіальної громади. Конкурс проводився у двох вікових категоріях: середня – 11-14 років та старша – 15-18 років. До оргкомітету було подано 12 заявок на участь у конкурсі. Професійне журі оцінювало конкурсантів за такими критеріями: дикція, вміння самовиражатись в ролі, трактовка твору, розкриття образу персонажу, костюм або елемент костюма.

          Отже, у середній віковій категорії третє місце посіла Вовкунович Анастасія, вихованка Вишнівського НВК; друге місце очолив Влащук Андрій, представник Машівського НВК; перше місце здобув Бісюк Роман, учень Римачівського НВК.

          У старшій віковій категорії третє місце зайняла Шигидін Ангеліна, учениця Штунської ЗОШ; друге місце – вихованці Олеської ЗОШ – Павлічук Ольга, Любежаніна Софія, Любежаніна Ірина та Дзей Марина; перше місце дісталося учениці Вишнівського НВК – Сахарук Юлії. Усім переможцям конкурсу були вручені грамоти та цінні подарунки.

          Рішенням конкурсної комісії було також нагородити Сиротюка Павла – представника Радехівської ЗОШ за оригінальний підхід до сценічного образу.

          Слід зауважити, що усі учасники показали високий рівень майстерності у декламуванні творів великого генія, зуміли поєднати у своєму виступі талант, грацію, уміння правильно передати настрій та донести основну мету твору.

         Висловлюємо подяку усім, хто долучився до проведення даного дійства: учасникам та їх керівникам, професійному журі, глядачам та групам підтримки. Вшановування пам’яті українських письменників – традиція, яку ми, українці, повинні підтримувати та популяризувати. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами. Дякуємо, Кобзареві, за його творчість та неоціненний вклад у духовну скарбницю людства.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора